.

.

Персоналните мода дијамант школка форма синџир торба чанта девојки дами crossbody чанта мини гласник торба размавта

Персоналните мода дијамант школка форма синџир торба чанта девојки дами crossbody чанта мини гласник торба

DEN 1214.40
Од стока


Секоја торба во мојата продавница се две синџир или еден синџир на една рачка, имаме една фабрика во кина, и сите воздушни перници беа дизајн од страна на самите себе ,ние може да вети сите стоки со висок квалитет и најевтиниот цена ,брзина на испорака може да гаранција, ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем,ви благодарам !

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел
Стил:
Моден
Обликот:
Спојката
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Тврдост:
Тешко
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Затворање Тип:
Hasp
Број На Модел На:
A5014-1
Број на Рачки/Ремени:
Две
Главен Материјал:
Velour
Шаблон Тип:
Цврста
Видовите на вреќи:
Рамо & Чанти
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
R

Додатоци на производи