.

.

Персоналните мода дијамант школка форма синџир торба чанта девојки дами crossbody чанта мини гласник торба размавта

Персоналните мода дијамант школка форма синџир торба чанта девојки дами crossbody чанта мини гласник торба

DEN 1214.40
Од стока


Секоја торба во мојата продавница се две синџир или еден синџир на една рачка, имаме една фабрика во кина, и сите воздушни перници беа дизајн од страна на самите себе ,ние може да вети сите стоки со висок квалитет и најевтиниот цена ,брзина на испорака може да гаранција, ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем,ви благодарам !

R

Додатоци на производи