.

.

Burminsa Намали Кофа Рамо Мали Торби Широк Гитара Рака Девојка Дизајнер Чанта Висок Квалитет на СТП Кожа Жените Гласник Торба 2018

Burminsa Намали Кофа Рамо Мали Торби Широк Гитара Рака Девојка Дизајнер Чанта Висок Квалитет на СТП Кожа Жените

DEN 948.00
DEN 1824.00
-48 %
Од стока


Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Број На Модел На:
KS17-0565
Обликот:
кофа
Шаблон Тип:
Panelled
Внатрешни работи:
Не Џеб
Затворање Тип:
string
Декорација:
Цртан Филм Печатење,Везови
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Број на Рачки/Ремени:
Две
Стил:
Дама
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
Burminsa
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Телото:
Висок Квалитет на стп Кожа
Функција:
Познатиот бренд на луксузни женски рамо кеси за жени
елемент:
Слатки Девојки Симпатична Pendents Мали Кеси Кофа
Бои:
Црна/Бела/Сино
Тип:
Чанти/Гласник Кеси/Рамо Кеси
Occassion:
Божиќ Фестивал/Партија/Шопинг Улица
Најдобро продаваните:
Русија/Сад/Франција/Шпанија/Израел/Канада
Капацитет:
iPad Mini/Мобилен Телефон/Паричникот Чанта/Козметички
Стил:
Бонбони Бои Симпатична/Гроздобер/Англија Европски и Американски Стил
Кеси Вистински Фотографии и Модел на Фотографии:
Вклучени во Спецификацијата
R

Додатоци на производи