.

.

Mara е Сон на Жените Мини Паричници Везени Прекрасна Foxe Мини Пари Паричници Висок Квалитет на Женски Hasp Монета Purses Девојка Монета Паричник

Mara е Сон на Жените Мини Паричници Везени Прекрасна Foxe Мини Пари Паричници Висок Квалитет на Женски Hasp

DEN 391.00
DEN 685.92
-43 %
Од стока


Име на производ Жените & Паричникот Бренд Mara е Сон Тежина 250 G Големина 10*8*3.5 cm Материјал со Висок Квалитет СТП Розова Боја Сиво Црна, Сина 4 Стил бои Корисни Може да се користи за Патување училиште состанокот итн Капацитет Може да се стави Монети Phnoe Клуч итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб Имајте на ум Ова е за сите вистински сликата покажа ти
Mara е Сон на Жените Мали Паричници Везени Прекрасна Foxes Мини Пари Паричници Висок Квалитет на Женски Патент Монета Purses Девојки Hasp Карта Сопствениците
Answer : ___________________________ Note :
1.Поради светлината разлика , боја може да биде малку разлика.
2.Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.
Информации
1. Боја : Розова боја Црна, Сива Сини 4 стил бои
2.Големина на : 10*8*3.5 cm
3.Тежина : 250g
4.Материјал : Висок Квалитет на СТП
5.Стил : Мода Жените Паричник
За Плаќање 1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел. 2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. 3. Прифатени методи за плаќање : во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Понатаму за плаќање прашања, ве молиме погледнете на овој линк http : //help.aliexpress.com/payment_method.html , тоа може да ви помогне.
За Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме!
Ако сте незадоволни со тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!
За Превозот 1. Пакет брод колку што е можно побрзо по вашата исплата,Пост воздух пошта ќе ги преземе околу 20-45days, некои coutry ќе трае 20-60 дена,EMS(7-15days), 2. Генерално, Повеќето наредби се обработуваат во рамките на 5-7 работен ден.Но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент. 3.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ќе биде затворен за заштита на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи изедначување, па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Било какви барања ве молиме да ни кажете пред пратката испраќање, бидејќи еднаш парцела испраќање, ние не може да промени ништо! Ние обезбедуваме бесплатен превозот е Кина пост воздух пошта, ви благодариме

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
250 g
Внатрешни работи:
Фото Држачот За Внатрешни Работи Патент Џеб,Монета Џеб,За Држачот
Објектот Висина:
3.5cm
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
LKWJJ2196
Материјал Состав:
Висок квалитет на СТП
Бренд Име:
Mara е Сон
Објектот Ширина:
8 cm
Објектот Должина:
10cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
се прашувам жена паричникот Боја:
Пинк Сина боја Сиво Црна 4 стил боја на Платно паричник
Жените Монета Торба големина:
10x3.5x8 cm паричникот жените луксузен бренд
монета чанта носителот Апликација:
Училиште Торба,Колеџ Торба ,Патување жените Спојки
кожен паричник жените Апликација:
Може да се користи за на училиште патуваат состанок итн жените посебна торба
женска паричникот тенка Стил:
2017 Мода добар квалитет жените паричници
женска паричници и purses Тежина:
250 g жените чанта паричник
датум:
20171026
СТП кожен женски паричник:
паричникот за жени
жените кожен паричник:
жените паричникот 2017
жените карта носителот:
Паричникот Жените Луксузен Бренд
R

Додатоци на производи