.

.

2018 Мода Baobao Жените Долго Чанта Канџите Втиснување Женски Патент Паричникот Пари Кеси За Жена Картички Чанта Рака кеси

2018 Мода Baobao Жените Долго Чанта Канџите Втиснување Женски Патент Паричникот Пари Кеси За Жена Картички

DEN 451.00
DEN 1002.72
-55 %
Од стока


Следете ги продавница ќе има поголем попуст. Ве молиме кликнете на "Следат" копчето од левата страна.

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Објектот Ширина:
2.5cm
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот
Декорација:
Црисс-Крстот,Ruched
Објектот Висина:
10cm
Материјал Состав:
/
Број На Модел На:
9963
Бренд Име:
yousijia
Главен Материјал:
ПВЦ
Шаблон Тип:
Геометриски
Објектот Должина:
20cm
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Стил:
Повик
Објектот Тежина:
280g
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи