.

.

DAIWEI Нови Модата Жените Луксузни Чанти официјалниот Настан/Партија Свадба Вечер Торба/Чанта/Спојки со Дијаманти ЦРНОТО ЗЛАТО СРЕБРО.

DAIWEI Нови Модата Жените Луксузни Чанти официјалниот Настан/Партија Свадба Вечер Торба/Чанта/Спојки со Дијаманти

DEN 960.00
Од стока


Повод , , Пол Тип Разубавувањето Ширина (СМ) Сезона Должина (cm) Џеб Главни Материјали Висина(cm)
Превозот : 1. Откако ќе ја прифатите вашата исплата, објектите ќе се биде вообичаено се испраќаат во 2 работни дена. 2. Превозот Попуст. Стапка на попуст може да се разликуваат од EMS,DHL,UPS-от,Fedex едни со други. Ние сме многу веројатно да се прилагоди на есконтната стапка и навремено со цел да се услуги најдобри попуст што може. 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Answer : ___________________________ NOTE : 1. Времето за испорака е не вклучувајќи го Времето на објект за производство. 2. Понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од логистичка компанија и локалните обичаи/давачки. 3. За DHL, пратката ќе биде предаден во Хонг Конг прво, нормално тоа ќе потрае околу 2 дена, потоа Следење на број ќе се промени и ние ќе ви даде нов. ве молиме почекајте 2 повеќе денови aftrer ние исполнет во првиот следење на број . 4. Ако не го добиете вашиот објекти на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш ,ние ќе се реши проблем за вас, ви Благодариме за разбирањето. Враќање и Замена : 1. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. 2. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. 3. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Данок : 1.Објектите може да бидат предмет на царински увоз на данок/такса кога ќе влезе во вашата земја. Затоа тоа е вашиот одговорност во случај да има некои увоз на данок/такса да се плати. 2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 3.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Декорација:
Дијаманти,Синџири
Пол:
Жените
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Затворање Тип:
Hasp
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Minaudiere
Обвивка Материјал:
Сатенски
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
A4500B-ZS
Надворешноста:
Солидна Торба
Главен Материјал:
Микрофибер Синтетички Кожа
Повод:
Разноврсна
Стил:
Рачна ташна, една торба.канџите
R

Додатоци на производи