.

.

FORUDESIGNS ноќта на Вештерките Трик или Лекување на Кеси Crossbody Торба Тиква Стил за Деца Мали Девојчиња Секојдневен Торба Жените Мини Гласник Кеси

FORUDESIGNS ноќта на Вештерките Трик или Лекување на Кеси Crossbody Торба Тиква Стил за Деца Мали Девојчиња

DEN 397.00
DEN 431.52
-8 %
Од стока


Добредојдовте на Цртан филм Светот , Тука можете да ги прилагодите на вашите омилени ликови ! ! !(Ве молиме контактирајте со нас
Име : Мали гласник кеси Големина : 23*17*6cm Функција : чанта/прашка торба Полот : Мажи и жени/ Момчиња и девојче
Купувачот се покаже
>>>TRAVL КУФЕР МАСКА ( ЗА 20"/24"/28" КУФЕР)
[Контактирајте со нас] Пред да го купат>>> 1. Ако сакате ни да се испрати на производи за вашите клиенти, ние не би го стави било фактура во пакети. 2. Ако сте трговија на големо купувачот, ќе добијат подобра цена дури и бесплатно ЕМС превозот. 3. Ако сакате да ја испечатите ваши фотографии на производи, ние можеме да го направиме тоа, но тоа ќе ве чини повеќе од 4 ДОЛАРИ. 4. Како и за бои : може да Постојат мали варијации на бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување. 5. Ве молиме имајте предвид, ние имаме директна фабрика, и ние немаме толку многу акции, некои производи кои ќе бидат произведени во 5-10 дена. Не грижете се, бидете трпеливи. Ако тоа итно е, ве молиме да ги споделите со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да брод од тоа како е можно поскоро. По купување>>> 1. Ако примите погрешно производи, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорот. 2. Ако производите не е она што го мислев, ве молиме контактирајте не преку порака. 3. Ако за заштита на времето истекува, ве молиме контактирајте со нас да се продолжи. 4. По 60 дена, што се уште не го прима тоа, тоа значи дека пакетот може да бидат изгубени, ве молиме контактирајте со нас за наплата. Жал ми е за тоа. 5. Ако сè уште не се било ажурирање следење на информации, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе провери тоа и да ви ги ажурираат. Ве молиме не се отвори спор пред да контактирате со нас, тоа ќе му наштети нашата продавница. Сите проблемот ќе биде решен, ве молиме да ни веруваат. Ви благодарам многу! Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да остави добар повратни информации до нас.
Вашето задоволство би поддршка на нас да се обезбедат повеќе добри производи и услуги за вас
Како да се победи на попусти? 1.Лево преглед и 5 ѕвезди по добивањето. 2.Ни даде на екранот на тоа како што е подолу. 3.Ние ќе ви даде $2 попуст во вашата следна цел.
[КУПУВАЧИ ЗАБЕЛЕШКА]
Ние ќе ги организираме вашите нарачки во рок од 3-10 дена по уплатата. Ние ќе се прогласи за вашиот предмет, како "подарок" вредности за $3 за царинска погодност. трае 5-10 работни дена трае 7-12 работни дена трае 4-7 дена трае 3-7 работни дена трае 4-10 дена ОБЛАСТ ВРЕМЕ Азија, Северна Америка 15-30 дена (бесплатен превозот) Западот Евра Средината на Исток 20-40 работни дена (бесплатен превозот) Океанија Исток Евра 35-60 работни дена (бесплатен превозот) Јужна Америка, Африка

Тип На Објект:
Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
6420E
Обликот:
Размавта
Стил:
Дама
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Солидна Торба
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Тип На Објект:
Жените Гласник кеси девојки деца
Моделот Објект:
3D Печатење Пеперутка
Големина:
23*17*6cm
Главните Материјали:
Полиестер
Употреба:
Отворено Патување Мини Гласник Кеси
Пакување:
на polybag за секое парче
Стил:
гласник кеси, торба, чанта
кориснички:
Yes
R

Додатоци на производи