.

.

Жените Ранци Мека Функционална Стилски Виножито Шарени Металик Сребрена Ласерски Holographic Drawstring Кеси

Жените Ранци Мека Функционална Стилски Виножито Шарени Металик Сребрена Ласерски Holographic Drawstring Кеси

DEN 8208.00
DEN 9120.00
-10 %
Од стока

должина 35 * висина 39 * ширина 0.2 cm

Тип На Објект:
Ранци
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Ранци Тип:
Надворешната Рамка
Затворање Тип:
string
Декорација:
Никој
Бренд Име:
Цвет & Коко
Главен Материјал:
Не-Плетени Ткаенини
R

Додатоци на производи