.

.

ЖЕШКА нов жените мода обичните висок квалитет на платно цветен спојки tote чанта bolsa жените рамо гласник кеси

ЖЕШКА нов жените мода обичните висок квалитет на платно цветен спојки tote чанта bolsa жените рамо гласник

DEN 902.00
DEN 1804.80
-50 %
Од стока


ЖЕШКА нов 2014 жените мода обичните висок квалитет на платно цветен спојки tote жените чанти bolsa жените рамо гласник кеси
Материјал : Висок Квалитет На Платно
Големина : 41cm*30cm*13cm
Тежина : 0.87 kg
-
Услови за користење на услугите
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 7days (најмногу во рок од 2days) откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ се проверуваат. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога ќе се врати, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на кеси се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown може да се разликува од околу +1 или -1 инч во одредени мерења.
Да се осигура дека вашата торба сепак ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши кеси со дополнителен материјал во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некоја друга причина, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја ,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

R

Додатоци на производи