.

.

stacy торба 070816 топла продажба студент училиште торба деца платно туристички ранец

stacy торба 070816 топла продажба студент училиште торба деца платно туристички ранец

DEN 355.20
Од стока

stacy торба 070816 топла продажба студент училиште торба деца платно туристички ранец

Тип На Објект:
Ранци
Ранци Тип:
Softback
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Надворешноста:
Тиња Џеб
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Никој
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Preppy Стил
Обвивка Материјал:
Полиестер
Главен Материјал:
Платно
Капацитет:
Подолу 20 Литри
мерење:
42*29*14cm
R

Додатоци на производи