.

.

Топла Супериорен Луксузни Жените Еластичност Паун Се Намали Хривнија Кварц Зглоб Види Ma7 20

Топла Супериорен Луксузни Жените Еластичност Паун Се Намали Хривнија Кварц Зглоб Види Ma7 20

DEN 124.00
DEN 175.20
-29 %
Од стока


Луксузна Жените Еластичност Паун Се Намали Хривнија Кварц Зглоб Види
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Количина : 1
Боја : Како што е прикажано во екранот
Прилагодливи игла тока за прицврстување на
Како совршен подарок за себе или за вашите пријатели
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал : Алуминиумски
Dial Прозорец Материјал : Стакло
Dial Материјал : Нерѓосувачки Челик
Движење : Кварц
Случај Облик : Тркалезна
Стил : Мода. Повик
Dial Се Прикаже : Аналогни
Вкупна должина : 24cm/9.4"(приближно)
Појас Ширина : 2cm/0.8"(приближно)
Прилики за подароци : Рекламирање и промоција бизнис подароци, одмор, housewarming, birthday (роденден), travel
Пакет Содржина :
1 PC Луксузни Жените Еластичност Паун се Намали Хривнија Кварц Зглоб Види (без мало пакет)

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Dial Дијаметар:
00mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бендот Материјал Тип:
Легура
Случај Материјал:
Легура
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Затворач Тип:
Никој
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
Луксузна Жените Еластичност Паун Се Намали Хривнија Кварц Зглоб Види
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Бренд Име:
Aimecor
R

Додатоци на производи