.

.

Жените часовници врвот бренд на луксузни КРАЛОТ HOON Ултра Тенки Златни Челик Мрежа Часовници Жените се Облекуваат Кварц Љубители Види orologio uomo

Жените часовници врвот бренд на луксузни КРАЛОТ HOON Ултра Тенки Златни Челик Мрежа Часовници Жените се Облекуваат

DEN 467.00
DEN 696.96
-33 %
Од стока


Бренд : КРАЛОТ HOON
Стил : Случајни,Бизнис
Дисплеј : Аналогни
Движење : Оригинални Кварц Движење
Три-димензионални dial
Главна Карактеристика :
- 100% Нов со ознака и со висок квалитет;
- 0.75 cm Ултра Тенок Случај Дизајн;
- Отпорен на вода(Поддршка Студен Туш и да Пливаат,не работат види кога подводни);
- Квалитетот Цинк Легура Случај;
- Квалитетни Нерѓосувачки Челик Мрежа Бенд;
Спецификација (приближно) :
- Случај Дијаметар : 3.8 cm
- Случај Дебелина : 0.75 cm
- Бенд Ширина : 1.8 cm
- Вкупна Должина : 22.0 cm
- Производот тежина : 72g
Пакет :
- 1 x КРАЛОТ HOON Види
Плаќање Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ . Shippment времето за Испорака е за 7-60 работни дена. Тоа може да потрае подолго време за да се дојде некои земји, особено за Бразил,Јужна Америка,Африка земји. (1) П : Кога ќе се направи исплата, колку време може да се испраќаат? A : се Испраќаат во рок од 48 часа и да се обезбеди патеката број. (2) П : Колку долго ќе добие парцела? Ако не се добиени,како можам да направам ? О : Според вашата земја, 7-60 дена. Повеќе од 60 дена не се примени, Ние ќе рефундирање на пари за вас. (3) П : Ако стоката имаат проблеми со квалитетот, како можам да направам ? А : ве Молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот. Ако купувачи сакаат да ги знаат сите детали на превозот на трошоците, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со разумна транспорт опции. Гаранција Ако стоката се појави на квалитетот на штета,ќе дадеме 1 година гаранција. Ако купувачите треба да се направи замена, ве молиме да разговараат со нас враќање програма. Без оглед на купувачи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ние ја прифати купувачи добар совет, и се стремиме да се обезбеди подобра шопинг искуство. Ние постојано се даде купувачи на повластен корист цена, внимателен честитки, изненадување подарок. Повратни информации Секоја повратна информација е љубов. (a) Кога сте задоволни со вашата нарачка, ние искрено се надеваме дека може да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК . Исто така, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас. (б) Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа, да работат со вас, додека не се задоволни.

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бренд Име:
КРАЛОТ HOON
Пол:
Жените
Затворач Тип:
Тока
Случај Материјал:
Легура
Стил:
едноставна
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Случај Дебелина:
7mm
Број На Модел На:
челик бела роза
Dial Дијаметар:
38mm
Бендот Должина:
22cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
R

Додатоци на производи