.

.

БОБО ПТИЦА V-M26 Дами Види Аналогни Домот Сите Дрво Жените се Облекуваат Види Relogio Feminino 2018 кварц се види како Подарок Објект

БОБО ПТИЦА V-M26 Дами Види Аналогни Домот Сите Дрво Жените се Облекуваат Види Relogio Feminino 2018 кварц се

DEN 1209.00
DEN 1727.52
-30 %
Од стока


На БОБО ПТИЦА дрвени види е направена од вистинско дрво и мека кожа, дизајниран за да ви даде топол еден од вид изгледот. Дрво се види карактеристики висок квалитет Јапонски кварц движење. Секој намали на дрво има своја уникатна текстура. Логото Прилагодени на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
*Поради сезона и возраст на дрво, што се избрани за вашата единствена БОБО ПТИЦА Часовници, бои може да биде потемна или посветла (во рамките на разумот и боја) од фотографијата. Сонцето, температурата, климата на сите играат огромна улога во боја се менува процес.

Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Бендот Должина:
18.2 cm
Број На Модел На:
V-M26
Бендот Ширина:
13.5 mm
Dial Дијаметар:
27MM
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Стил:
Се облекуваат
Функција:
Никој
Случај Дебелина:
10.5 mm
Случај Материјал:
бамбус
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Неправилната Форма
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
круна:
Push/Pull
Види Мерења:
27 mm широк x 182 mm долги x 10.5 мм дебел
Рака Мерења:
13.5 mm широк x 182mm долго
Кутија Мерења:
1.97 инчен широк x 1.97 инчен долги x 1.97 инчи висок
Логото Прилагодување:
Yes
Име на производ:
Жените се Облекуваат Види
Тип На Објект:
reloje mujer 2018
Движење:
Јапонија 2035 кварц движење види
Пол:
Жените
Случај Материјал:
Дрвени
R

Додатоци на производи