.

.

Gnova Platinum Силикони на Квадрат Тинејџерски Дете Види Крава Точки Училиште 60-тите години Ретро Модата Девојка Момче рачен часовник Подарок Кварц A948

Gnova Platinum Силикони на Квадрат Тинејџерски Дете Види Крава Точки Училиште 60-тите години Ретро Модата Девојка

DEN 187.00
DEN 212.16
-12 %
Од стока


ОПИС
Нето тежина : 40g
Рака ширина : 1.9 cm
Dial дебелина од околу : 1 cm
Огледало со дијаметар ширина : 3 cm
Види целосна должина interlocking : 23cm
Фотографии Листа
откупната политика
ПРОДАВНИЦАТА Е ЗЕМЈИТЕ
ПРЕВОЗОТ
Добри Навики за подобар Пријатно Купување Искуство :
** Купи 8 ДОЛАРИ или повеќе секоја цел, па ќе добиете препорачана Пошта за да пратите во вашата земја (ако не се нудат на еден)
** Купи Следење на број ако помалку од 8 USD
** Никогаш не се отвори расправа, или да даде лош без повратни информации обратете се кај вашиот Продавач или во вашата адреса ќе биде забранет за безбедност.
** Проценка на време НЕ е гаранција време . Поштенски услуги се понекогаш брзо понекогаш многу бавно. Проценките нема да гаранција за испорака во време ве молиме да бидат фер и да не се збунети. Ако навистина сакате брзо се плати за Изразат Испорака наместо (DHL, EMS, итн.)
ГАРАНЦИИ
1. Ако скршени или неисправни 100% наплата или ја троа убав подарок.
2. Ако различна боја/големина делумна наплата или да се испрати вистинската боја ако е достапно.
3. Доколку не сте задоволни, може да побара да им даде на некои кредит за слична цена објект или забава/попуст во продавницата за нешто друго колку им даде добар преглед (треба да се види секој конкретен случај)
Важно : Во случај на "изгубени предмети" конечно ќе пристигне ве молам само да не контактирате за да се вратите на средствата.
СПОРОВИ И ПОВРАТНИТЕ ИНФОРМАЦИИ
1. Ве молиме оставете ги само 5 ѕвезди (Опис, Комуникација и Транспорт) Ние ќе ви ги даде истите. Ако имате проблем, ве молиме распрашајте се за Гаранции.
2. Ве молиме не го отворите Спор или да му даде 3-5 ѕвезди Повратни информации пред да се јавите на Продавачот или можеби вашата продавница се води во евиденција кои влијаат на вас во понатамошните набавки или промоции.
ПАД НА ПРЕВОЗОТ
1. 100% во приватна. Ние никогаш не ги споделите нашата компанија информации или Aliexpress информации за вашите клиенти.
ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!!

Бендот Ширина:
19mm
Бендот Должина:
23cm
Случај Обликот:
правоаголник
Случај Дебелина:
8мм
Функција:
Никој
Број На Модел На:
A948
Бренд Име:
Gnova platinum
Случај Материјал:
Легура
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Затворач Тип:
Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Dial Дијаметар:
35mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Стил:
Fashion & Неврзан
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи