.

.

Моден Рачно изработени Абонос Дрвени Дами Кварц рачен часовник Мал Големина Watchband Едноставна Црна Дизајн Случај Хривнија Тока Подарок Женски

Моден Рачно изработени Абонос Дрвени Дами Кварц рачен часовник Мал Големина Watchband Едноставна Црна Дизајн

DEN 1056.00
DEN 1507.68
-30 %
Од стока


Карактеристики На Производот :
100% Природата Дрво Случај
Движење Тип : Кварц
Случај Материјали : Дрво
Бендот Материјали : Дрво
Тока Тип : Хривнија Тока
Случај Дијаметар : Прибл. 3.8 cm
Случај Дебелина : Прибл. 1.1 cm
Бендот Ширина : Прибл. 1.5 cm
Бендот Должина : Околу. 23.5 cm
Тежина : Околу. 36g
(2.54 см=1.00 инчи)
Напомена : види е направен од природно дрво и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.
Рачно изработени од Вистинско Дрво, Без Боја.
Пакет Содржина :
1 x Дрвени Види


Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Бендот Материјал Тип:
Дрвени
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Бендот Должина:
23.5 cm
Бендот Ширина:
15mm
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Никој
Случај Материјал:
бамбус
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
11mm
Број На Модел На:
W284001
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените
Случај Материјал:
Дрвени
R

Додатоци на производи