.

.

GUOU Бренд Дами Креативни Жени Часовници Црна Челик Бенд рачни часовници Кварц Жените се Облекуваат Часовник Мода Види Saat Montre Femme

GUOU Бренд Дами Креативни Жени Часовници Црна Челик Бенд рачни часовници Кварц Жените се Облекуваат Часовник

DEN 1776.00
DEN 2959.20
-40 %
Од стока


Пакет се вклучени
Еден сосема нов види
Не Нараквица. Ако сакате да се купи Нараквица, ве молиме кликнете

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
GUOU
Бендот Должина:
23cm
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
8815
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
R

Додатоци на производи