.

.

2017 Секојдневен БОБО ПТИЦА Љубители' Bmaboo Часовници Кварц рачен часовник Вистинска Кожа Бенд Пад на Превозот

2017 Секојдневен БОБО ПТИЦА Љубители' Bmaboo Часовници Кварц рачен часовник Вистинска Кожа Бенд Пад на Превозот

DEN 847.00
DEN 1344.00
-37 %
Од стока

2017 Секојдневен БОБО ПТИЦА Љубители' Bmaboo Часовници Кварц рачен часовник Вистинска Кожа Бенд Пад на Превозот
Напомена : види е направен од природни бамбус и е обвиен со рака, па тоа може да има некои природни груби линии и неколку флеки.

боја:
Мажи, Жени
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Случај Обликот:
Круг
Бендот Должина:
22.5 cm
Бендот Материјал Тип:
кожа
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Бренд Име:
БОБО ПТИЦА
Пол:
Жените
Бендот Ширина:
16mm
Случај Материјал:
бамбус
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Дијаметар:
37mm
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Кварц
Број На Модел На:
Б-A10
Функција:
Никој
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
12mm
R

Додатоци на производи