.

.

Моден Карактер Шема Едноставна Кожен Појас Студентот се Види Девојка Деца Студент Симпатична Кожа кварц Зглоб Часовници

Моден Карактер Шема Едноставна Кожен Појас Студентот се Види Девојка Деца Студент Симпатична Кожа кварц Зглоб

DEN 137.00
DEN 195.36
-30 %
Од стока


Карактеристики :
Добар дизајн, сите натпревар.
Благородна, мода, нежен.
Удобен за носење.
Елегантен стил.
Спецификации :
Име на производ : студентот да се види
Применливи возраст : ученици
Материјал : рака плус електронски компоненти
Боја : бела, црна, нане зелена
Производ тежина : 45 g
Големина : 25cm/9.84"X4cm/1.57"X4cm/1.57"
Движење видови : кварц
Огледало материјал : стакло, кварц огледало
Случај материјал : алуминиумски
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја која се покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молам прости 1 cm/0.39"-3 cm/1.18" мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
3. Многу добредојдовте да контактирате и со нашите драги персонал за услуги на корисниците, ако би сакал да знам повеќе за нашите производи!
1 X Види

Бренд Име:
OKTIME
Број На Модел На:
Карактер На Моделот На Студентот Часовници
Функција:
Никој,Престанете Да Гледате
Пол:
Жените
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Dial Дијаметар:
24mm
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Случај Дебелина:
8мм
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Материјал:
рака плус електронски компоненти
производ тежина:
45 g
боја:
бела, црна, нане зелена
R

Додатоци на производи