.

.

Нови 2018 Жените Луксузни Челик Аналогни Кварц Хривнија Watch (Мулти-Обоени)

Нови 2018 Жените Луксузни Челик Аналогни Кварц Хривнија Watch (Мулти-Обоени)

DEN 739.00
DEN 1055.52
-30 %
Од стока


Спецификации
Пол
Жените
Движење
Кварц
Тип
Хривнија Се Види, Да Се Види Мода
Функција
Аналогни
Бендот Материјал
Челик
Бендот Боја
Мулти-Обоени
Случајот со Дијаметар од Прибл (cm)
3
Случај Дебелина Приближно (cm)
0.8
Бендот Должина на Совозачот (cm)
19.5
Бендот Ширина на Совозачот (cm)
1.2
Гаранција и Гаранција
1.100% задоволство загарантирани!!!!Се надеваме дека ви се допаѓа нашите производи & среќен со договор!
2.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
3.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
4. Ако постои било каков проблем што го направи не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас (преку порака/ трговија manager/ e-mail ) пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации; ние дефинитивно ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни повторно.
Обичај, Даночни и Должности :
1 - Сите земји имаат различни правила, ве молиме бидете сигурни дека производот не се имате било какви ограничувања во вашата земја пред да го купите. Купувачи се одговорни доколку производот е да се врати или да се спроведе од страна на купувачи прилагодено за ограничувања причини.
2 - Ако производот се потребни никакви посебни документ во вашата земја или треба да се опише со одредена вредност, ве молиме да се бараат во тоа однапред. Документи како што се фактура и слично, нема да се испрати со пакетот, освен ако тоа не е се бара од страна на купувачот.
3 - цена на Производот не вклучуваат увозни давачки или било каква дополнителна такса. Купувачот е одговорен за јасно обичај и плаќаат надомест доколку е обвинет од страна на купувачот на државата.
Но, ние може да им помогне на купувачите обезбедување на производот фактура, или било кој друг документ и информации купувачи треба да се расчисти на сопствена, па ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Tercel е водечка глобална трговија на големо и мало компанија со работа во меѓународна трговија на големо пазар од областа на електроника и современата мода. Ние ќе се обезбеди многу најновата во топ-квалитетни производи за вас,како што е последната во евтини мода види, жените се облекуваат види, жените кристал види, секојдневен види, нараквица види, зглоб види, кварц види, Автоматски Самостојно Правец види,дигитален часовник, механичка рака правец се види, сите видови на кул Часовници. Нашата цел е едноставна : секогаш да им обезбедиме на нашите клиенти низ целиот свет со голема високо квалитетни производи по најниски фабрика директни големопродажните цени. Нашиот Слоган : Врвен Квалитет,Брза Испорака,Ние може да се направи Tercel е намера на обезбедување : - Одлични услуги на клиентите - Висок квалитет и парична казна избор на стока, - Брза испорака време и конкурентни цени - Безбедна и User-friendly веб-сајт Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми, ако ви се допаѓа објект, не заборавајте да ни даде 5 повратни информации! Вашата поддршка! нашата најголемата мотивација!

R

Додатоци на производи