.

.

Есен, Зима Turtleneck Ракави Џемпер Moe Девојки Backless Џемпер Секси Cosplay Костим 5 Избор Бои Availble

Есен, Зима Turtleneck Ракави Џемпер Moe Девојки Backless Џемпер Секси Cosplay Костим 5 Избор Бои Availble

DEN 522.72
Од стока

Боја : Сива/Црна/Бела/Светло Сино/Зелено Ракав : Без Ракави
Силуета : Лабава
Детали : Желка Вратот со 34.65 во/88cm вратоврска на грбот, Backless. Џемперот е одговара за cosplay, секојдневно носење. Џемперот големина е Биста : 92cm Деколте : 18cm
Џемпер должина : 63cm

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Блузи
Компоненти:
Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Moe Девојки
R

Додатоци на производи