.

.

4-Парче Сет Црна ПВЦ Кожа Star Wars Cosplay Војник Облека Секси Воин Костим Жена Карневал ноќта на Вештерките Носии За Возрасни

4-Парче Сет Црна ПВЦ Кожа Star Wars Cosplay Војник Облека Секси Воин Костим Жена Карневал ноќта на Вештерките

DEN 864.00
DEN 1079.52
-20 %
Од стока


SKU : H3845
Бренд : Corzzet
Категории : Секси Костим Воин
Боја : Црна
Големина : S/M, L/XL , XXL
Вклучува 4 Парчиња : Наметка + Top + Здолниште + Половината Појас Со Торбичка
Ве молиме овозможи 1-3 см грешка.
Топ :
S/M Биста 80СМ, Половината 67 CM, Хип 80СМ
M/L Биста 84 CM, Половината 71 CM, Хип 84 CM
XXL Биста 88 CM, Половината 75СМ, Хип 88 CM
Здолниште :
S/M Половината 78 CM, Полите 50 CM, Должина 27 CM
M/L Половината 82 CM, Полите 52 CM, Должина 28 CM
XXL Половината 86 CM, Полите 54 CM, Должина 29 CM
Наметка Должина 134 CM

R

Додатоци на производи