.

.

Бесплатен превозот zy254 Gangster 20 Костим Fedora Возрасни Црна Pinstripe ganger со САД долари Шапка

Бесплатен превозот zy254 Gangster 20 Костим Fedora Возрасни Црна Pinstripe ganger со САД долари Шапка

DEN 331.00
DEN 367.20
-10 %
Од стока


Забелешка :
Предмети се испраќаат преку Стандард кина пост воздух mail ,испорака ден е околу 25-60days.ако сте итно да се добие предмети pls контакт со нас и можете да го одбра побрза испорака начин, преку DHL,FEDEX,UPS-от
Weclome на нашите Jinjiang облека co.,ltd
Ние сме професионални производител на секси долна облека , ноќта на Вештерките носии s_3xl,секси корсет S_8 XL,
секси порибување, wetlook латекс catsuit, секси чевли, деца костими, латекс облека за 15 години во Кина.
Имаме 15 години на оперативниот искуство ,не само извозна компанија,со 400 работници за костимот и
300 луѓе prodcution линија за корсет, долна облека, порибување на предмети.
Ние ќе бидеме во можност да обезбеди најдобрите производи со најновите дизајн на производи,биле оем костими, корсет за
многу бренд компании.
ФАБРИКАТА СЛИКИ :
ВИСТИНСКИ СЛИКИ ОД КОСТИМОТ :
ПЛАЌАЊЕ И ИСПОРАКА :
· Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 1 работен дена по плаќање се примени. Предмети се испраќаат преку Стандард
Испорака Услуга со Кина Пост. Ако сакате да примате објекти преку истите да се Изречни или Регистрирани Пост, ве молиме
изберете за дополнителни поштенски кога наредил,ние поддршка Fedex,DHL,UPS-от.
· Сите испораката ќе биде испратен на купувачот адресата наведена во Aliexpress.
· Среќни да се комбинираат поштенски КОГА ЌЕ го КУПИТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ОБЈЕКТ ОД НАШАТА ПРОДАВНИЦА.
· Слики погоре може да не е точно ги рефлектираат вистинската боја на предмети. Снимањето или компјутер на екранот
може да предизвика малку хроматска разлика и/или големината на илузија од објектот.
КОМУНИКАЦИЈА И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ :
•Комуникација е најдобар начин да совршен трансакцијата за двете страни.Ве молиме не двоумете се да прашате било
прашања пред да се провери, или да не контактирате за да утврдат до кој било проблеми на вашиот примен објект, а ние ќе ви одговори
во рок од 24 часа.
•Ако не сте задоволни со производот или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го решат проблемот
пред да замине негативни повратни информации.
•Вашата повратна информација е многу важна за нас како ќе знаеме колку добро сме ја вршат работата. Ако сте задоволни со
нашите производи и услуги, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас
•Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за нашите купувачи кои се заврши трансакцијата.

R

Додатоци на производи