.

.

3 Еез Hummingbird Цвет Декоративни Pickguard ги Собереш Guard Анти-нула Плоча за Лево раце Акустична Гитара додатоци

3 Еез Hummingbird Цвет Декоративни Pickguard ги Собереш Guard Анти-нула Плоча за Лево раце Акустична Гитара

DEN 449.00
DEN 528.00
-15 %
Од стока


Професионални гитара pickguard.Заштитете го вашиот гитара површина од рбет. Исто така добро деко за својата гитара. Hummingbird Цвет моделот е убава. Abaxial површина со лепак,Лесен за инсталација 100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани се Применуваат за 40 " 41 "Лево раце Акустична Гитара Боја : Бела & Црвено & Црно за да изберете Материјал : ABS+ПВЦ Тежина : 12g/еез Одговара за 40" 41 " Акустична гитара. Пакет Се Вклучени : 3 × Pickguard
Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1)Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ?http : //help.aliexpress.com/feedback_suppliers.html 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

R

Додатоци на производи