.

.

SEWS 5X Црна 3PDT 9-Пински Гитара Ефекти Stomp се Префрлите на Возилото Кутија Нога Метал Точно се Заобиколат

SEWS 5X Црна 3PDT 9-Пински Гитара Ефекти Stomp се Префрлите на Возилото Кутија Нога Метал Точно се Заобиколат

DEN 403.20
Од стока


3 PDT 9-Пински Stompbox Гитара Ефекти на Возилото Нога Прекинувачи Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Црна Количина : 5 компјутери 3 PDT 9-Пински Stompbox Гитара Ефекти на Возилото Нога Прекинувачи
Состојба : 100% Сосема Нов
Боја : Црна
Количина : 5 компјутери
Големина : 2cmx1.7cmx4.3cm(Dxšxv)
Pin : 9-пински
Пакетот вклучува :
5 x 3 PDT 9-Пински Stompbox Гитара Ефекти на Возилото Нога Прекинувачи
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.

R

Додатоци на производи