.

.

SEWS 20pcs Тенка Гитара Зема 0.46 mm / 0.71 mm Случаен избор на Боја

SEWS 20pcs Тенка Гитара Зема 0.46 mm / 0.71 mm Случаен избор на Боја

DEN 49.44
Од стока


Дебелина : 0.46 mm Квантитет на пакет : 20 парчиња (забелешка : боја и модел ќе се изведуваат по случаен избор) Направен од висок квалитет на Celluloid, ултра тенки, лесни, многу издржлив и пријатен на вашите прсти. Разни бои и дезени, кул дизајн. Дебелина : 0.46 mm
Квантитет на пакет : 20 парчиња (забелешка : боја и модел ќе се изведуваат по случаен избор)
Направени од високо квалитетни Celluloid, ултра тенки, лесни, многу издржлив и пријатен на вашите прсти.
Разни бои и дезени, кул дизајн.
Може да ги исполни вашите професионални потреби.
Исто така погоден за гитара и база пракса.
Совршен за собирање.
Боја : Шарени
Материјал : Celluloid
Пакет се Вклучени : 1x 20pcs гитара зема

Бренд Име:
Meideal
R

Додатоци на производи