.

.

4/4 виолина Случај тежок случај Композитни Карбонски влакна Силна Светлина Поддршка

4/4 виолина Случај тежок случај Композитни Карбонски влакна Силна Светлина Поддршка

DEN 4514.00
DEN 4752.00
-5 %
Од стока


1pcs 4/4 виолина карбонски влакна композитни тешко виолина случај , засилен парична казна водоотпорен.
● Голема материјал и nobby фигура,Сосема Нов Делукс јаглерод виолина Тешко Случај .
● висок квалитет на изработка. Држете го на 4 парчиња лак. Поддршка 150kg Притисок. нето тежина е околу 2.3 kg.
● Висок Квалитет краток сомот Внатрешни работи
● Две Лак мека ткаенина носителот
● Поместена Вратот Воздржаност
*Ние сме производител, може да обезбеди повеќе големината или предмети . ако имате потреба, ве молиме e-mail за контакт со мене.
Забелешка : ве Молиме прашајте го било какви прашања пред да конкурираат. Бидете сигурни дека ќе може да добие елемент, кој ви се допаѓа. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Плаќање
Ние ја цениме брз плаќање и со нетрпение очекуваме да ви помогнеме со вашиот музички инструмент потреби во иднина.
Начин на плаќање : прифаќа следниве начини на плаќање преку нашиот безбеден систем : ■ Pay Pal (Виза, Мастер, American Express, да Откривате, да се Дебитна, и банкарски трансфер) ■ Кредитна / Запад Унија
Кредитна / Запад Унија : ве Молиме Контактирајте со нас ако ви се допаѓа во оваа начин да се плати. Ние ви препорачуваме страна на paypal.
Работа : После освојувањето на некој објект во некоја аукција или "Купи Тоа Сега" купување, кликнете на Исходот Сега копчето веднаш да се продолжи со работа и плаќање процес. Вие ќе бидете насочени кон нашите трети лица проверка на системот. Испорака детали
Враќање за Наплата :
Ако не сте целосно задоволни со купувањето, може да се врати повеќето објекти, во рок од 30 дена од денот на испорака за реконструкција на објектот цена на превозот обвиненија не се враќа). Врати точка мора да биде во оригинално пакување и состојба покажува никакви знаци на истрошеност или злоупотреба; инаку се врати или ќе биде одбиена или 20% restocking такса ќе се оценува. Ние препорачуваме да користите сигурен превозникот , обезбеди вашиот пакет кога враќање на вашиот објект. Yinfente Music Store не е одговорен за превозот штета за враќа.
Размена :
Ако откриле дека сте го купиле погрешна стока, боја, големина, или едноставно сакате да го надградите до друг објект, ве молиме контактирајте со нас . Може да се врати на пакетот во оригинална амбалажа и услов за размена во рок од 15 дена од денот на приемот. Купувачите ќе биде одговорен за враќање превозот на трошоците, како и на редовните превозот и ракувањето цена. Бесплатен превозот не се однесува на размена на стока.
Штета По Пристигнувањето / Разлики :
Ако сте примиле е оштетен или несовпаѓање пакет по пристигнувањето, ве молиме да не известите во рок од 24 часа од приемот и задржат сите оригинално пакување (вклучувајќи го и оригиналниот оштетени кутија). Ние ќе побара дигитални слики на штета на/несовпаѓање објект за референца, и организира БЕСПЛАТЕН замена откако ќе добиете слики.

Бренд Име:
yinfente
Број На Модел На:
01
Употреба:
Виолина Употреба
R

Додатоци на производи