.

.

Виолина Fingerboard Јавор дрво Виолина Делови Нови 2 парчиња YInfente

Виолина Fingerboard Јавор дрво Виолина Делови Нови 2 парчиња YInfente

DEN 959.52
Од стока


Карактеристики :
1)една Виолина Fingerboard Јавор дрво Виолина Делови Нови 2 парчиња YInfente
2)Високо technic работа и голема материјал. имаме воспоставено пријателски тргување кооперативни односи со клиенти од повеќе од 30 земји и региони во Америка, Европа и Азија
Ние сметаме како еден од најдобрите гитара производители во Кина; не само поради особениот производите, услугите на SSMII ние сме способни за обезбедување на вас со.
Строги материјал изборот и производство
Ние имаме многу строги стандард за да го одберете дрво .Она што вие само треба да направите е да ни даде вашата скицата или опишување на гитара сакате ,inude дрво и приклучоци и сл.
Ние ги извршуваат нашите бизнис филозофија на "потенцира квалитетот на производот, бизнис репутација и бизнис услуги и менаџмент".
Пакување :
Нашиот објект се дојде со пена кутија, лесно да се носат и безбедност доволно за објектот
ЦАРИНСКАТА ОСЛОБОДУВАЊЕ
Ние ќе брод објект како подарок и пријавени вредноста на стоката е ниска ДОЛАРИ.
Ние сме многу професионални и внимателни за пакување за да се задржи на предмети безбедно за време на превозот.
Забелешка : сите спецификации на објектот)
Посебните барања
* Ние може да обезбеди ОЕМ обработка, се прилагодите на музички инструменти според да барањата на клиентите. Тие се оние што некои од вас момци се бараат, но тие се со добар и ДОБРО вреди да се пари да го плати. Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент.
Ние сме среќни да се комбинираат превозот на предмети платени за со една плата.
Проверете го мојот други предмети! Фитинг сетови, стрингови, колофон, го вклучува, парична казна приемници, делови, додатоци и многу повеќе ! Ако ви е потребен , контактирајте ме. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне мојот објект. Но тоа е потребно, или прилагодено ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на гитара.
Ние генерално се користат ЕМС за пратки поради намалување на трошоците и подобра услуга. Можеби ќе треба да плаќаат малку или без плаќање на царина. е во производство на различни видови на музички инструменти.Со нашите superexcellent handcrt техника ние сакаме да се осигура дека секој гитара направивме има убав резонанца и да се одржи unpled. Ние сме искрено очекувам да се соработува со вас.
Нашите Музички Инструмент Co. Вториот вклучува како врата-до-врата испорака, и финансиски услуги.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за бизнис дискусии. Тогаш вие може да го добиете предмети по сослушувањето тропне на вашата врата. Нашите производи се издржливи и удобно да се игра, наоѓајќи се на прецизни музички скала, убава тон, уникатен изглед и силно изразена сила.
Се надеваме дека нашите професионални музички инструменти може да ви донесе повеќе бизнис според нашето искуство. Има целосна опрема, објекти и производни техники, ние се применуваат напредни процеси, машини и супериорен тестирање пристапи.
**се чувствуваат слободни да ме ако имате било какви прашања**
Ви благодариме и среќно наддавање
Ве молиме посетете ја нашата продавница за Други ГОЛЕМИ зделки и Објекти! !
. Посветени на обезбедување на квалитет на производите според најновите модни трендови, нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најновите стилови на професионални гитари по конкурентни цени.
3) Тие се убави и тие се силни и издржливи. Сите наши производи се во согласност со меѓународно напредни стандарди.
Во редок пример на неисправни објектот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво и ајде да дознаам добар начин да се реши тоа.
Живописни карактеристика
Ние n направи сите стил на потпиша гитара за било bandsman и гитара продавачот . Превозот стапки ќе биде врз основа на комбинирана тежина на предмети и вашата локација. Ние ги користиме на меѓународно ниво напредни тон приемници и увезени тон калибрација на инструменти за прилагодување и тестирање на ѕвонење, со цел да се обезбеди квалитет во согласност со стандардите на Кина Музички Инструмент на Надзор и Инспекција Центар.

R

Додатоци на производи