.

.

ДОБРО 1kg Коњ Опашката од коњот Опашка Лак за Коса бела монголската Коњ 75-82cm

ДОБРО 1kg Коњ Опашката од коњот Опашка Лак за Коса бела монголската Коњ 75-82cm

DEN 14352.00
Од стока


Тоа обично трае околу 5-8 дена за EMS да ја испорача предмети. Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент. Има целосна опрема, објекти и производни техники, ние се применуваат напредни процеси, машини и супериорен тестирање пристапи. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне мојот објект.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за бизнис дискусии.
Ние сме среќни да се комбинираат превозот на предмети платени за со една плата.
Нашите Музички Инструмент Co. Тие се оние што некои од вас момци се бараат, но тие се со добар и ДОБРО вреди да се пари да го плати.
Ние ги извршуваат нашите бизнис филозофија на "потенцира квалитетот на производот, бизнис репутација и бизнис услуги и менаџмент".
Ако ви е потребен , контактирајте ме.
По Продажба На Услуги На Клиентите
Нашата 100% задоволство гаранција ви овозможува да се купи со доверба!
Објектите се НАПРАВЕНИ ВО КИНА.
**се чувствуваат слободни да ме ако имате било какви прашања**
Ви благодариме и среќно наддавање
Ве молиме посетете ја нашата продавница за Други ГОЛЕМИ зделки и Објекти! !
. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне мојот објект.
Пакување :
Нашиот објект се дојде со пена кутија, лесно да се носат и безбедност доволно за објектот
ЦАРИНСКАТА ОСЛОБОДУВАЊЕ
Ние ќе брод објект како подарок и пријавени вредноста на стоката е ниска ДОЛАРИ. Сите наши производи се во согласност со меѓународно напредни стандарди.Со нашите superexcellent handcrt техника ние сакаме да се осигура дека секој гитара направивме има убав резонанца и да се одржи unpled. Имаме доволно искуство за да ви помогне да добиете гитара безбедно. Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент.
Ние генерално се користат ЕМС за пратки поради намалување на трошоците и подобра услуга. Она што е уште поважно , ние n гаранција дека сите наши вработен добиле строги обука и имаат одлична техника на гитара изработка и добар apperception на музика да се направи најдобро гитара.
Проверете го мојот други предмети! Фитинг сетови, стрингови, колофон, го вклучува, парична казна приемници, делови, додатоци и многу повеќе ! Ако ви е потребен , контактирајте ме. е во производство на различни видови на музички инструменти. Вториот вклучува како врата-до-врата испорака, и финансиски услуги.
Карактеристики : 1kg Коњ Опашката од коњот Опашка Лак за Коса бела монголската Коњ 75-82cm
2)монголски лак коњ коса, Однапред Ниво
3) H igh квалитет на природен црна unbleached монголски коњ коса . имаме воспоставено пријателски тргување кооперативни односи со клиенти од повеќе од 30 земји и региони во Америка, Европа и Азија
Ние сметаме како еден од најдобрите гитара производители во Кина; не само поради особениот производите, услугите на SSMII ние сме способни за обезбедување на вас со.
Живописни карактеристика
Ние n направи сите стил на потпиша гитара за било bandsman и гитара продавачот .
Превозот
Тоа normlly нè 1-7 дена да се добие предмети што ги плаќаат подготвени за превозот откако вашата уплата е потврдена .
Се надеваме дека нашите професионални музички инструменти може да ви донесе повеќе бизнис според нашето искуство. сите големини се на располагање. Ние ги користиме на меѓународно ниво напредни тон приемници и увезени тон калибрација на инструменти за прилагодување и тестирање на ѕвонење, со цел да се обезбеди квалитет во согласност со стандардите на Кина Музички Инструмент на Надзор и Инспекција Центар. Но тоа е потребно, или прилагодено ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на гитара. Нашите производи се издржливи и удобно да се игра, наоѓајќи се на прецизни музички скала, убава тон, уникатен изглед и силно изразена сила.
Ние сме многу професионални и внимателни за пакување за да се задржи на предмети безбедно за време на превозот.

R

Додатоци на производи