.

.

Гитара Обратна Поларитетот Конвертор Доведе Кабел За Гитара Ефект На Возилото Тастатура

Гитара Обратна Поларитетот Конвертор Доведе Кабел За Гитара Ефект На Возилото Тастатура

DEN 178.00
DEN 187.20
-5 %
Од стока


Карактеристики :
100% сосема нов и неискористени
Големина : 5.5x2.1mm
Обратна Поларитетот што сакате,да одговара за тастатура и гитара ефект на возилото

R

Додатоци на производи