.

.

две Виолончело Fingerboard Виолончело Делови Ebnoy дрво Нови 2 парчиња Yinfente

две Виолончело Fingerboard Виолончело Делови Ebnoy дрво Нови 2 парчиња Yinfente

DEN 1392.00
Од стока


Тоа обично трае околу 5-8 дена за EMS да ја испорача предмети. Вториот вклучува како врата-до-врата испорака, и финансиски услуги.
Ние генерално се користат ЕМС за пратки поради намалување на трошоците и подобра услуга.
Во редок пример на неисправни објектот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво и ајде да дознаам добар начин да се реши тоа.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за бизнис дискусии. Има целосна опрема, објекти и производни техники, ние се применуваат напредни процеси, машини и супериорен тестирање пристапи.
Пакување :
Нашиот објект се дојде со пена кутија, лесно да се носат и безбедност доволно за објектот
ЦАРИНСКАТА ОСЛОБОДУВАЊЕ
Ние ќе брод објект како подарок и пријавени вредноста на стоката е ниска ДОЛАРИ.
Строги материјал изборот и производство
Ние имаме многу строги стандард за да го одберете дрво . Тие се оние што некои од вас момци се бараат, но тие се со добар и ДОБРО вреди да се пари да го плати. имаме воспоставено пријателски тргување кооперативни односи со клиенти од повеќе од 30 земји и региони во Америка, Европа и Азија
Ние сметаме како еден од најдобрите гитара производители во Кина; не само поради особениот производите, услугите на SSMII ние сме способни за обезбедување на вас со.
Ние ги извршуваат нашите бизнис филозофија на "потенцира квалитетот на производот, бизнис репутација и бизнис услуги и менаџмент".
Ние сме среќни да се комбинираат превозот на предмети платени за со една плата. е во производство на различни видови на музички инструменти.Она што вие само треба да направите е да ни даде вашата скицата или опишување на гитара сакате ,inude дрво и приклучоци и сл. Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент.
Забелешка : сите спецификации на објектот)
Посебните барања
* Ние може да обезбеди ОЕМ обработка, се прилагодите на музички инструменти според да барањата на клиентите.Со нашите superexcellent handcrt техника ние сакаме да се осигура дека секој гитара направивме има убав резонанца и да се одржи unpled.
Превозот
Тоа normlly нè 1-7 дена да се добие предмети што ги плаќаат подготвени за превозот откако вашата уплата е потврдена . Ние сме искрено очекувам да се соработува со вас.
По Продажба На Услуги На Клиентите
Нашата 100% задоволство гаранција ви овозможува да се купи со доверба!
Објектите се НАПРАВЕНИ ВО КИНА. Сите наши производи се во согласност со меѓународно напредни стандарди.
Проверете го мојот други предмети! Фитинг сетови, стрингови, колофон, го вклучува, парична казна приемници, делови, додатоци и многу повеќе ! Ако ви е потребен , контактирајте ме. Можеби ќе треба да плаќаат малку или без плаќање на царина. Тогаш вие може да го добиете предмети по сослушувањето тропне на вашата врата.
**се чувствуваат слободни да ме ако имате било какви прашања**
Ви благодариме и среќно наддавање
Ве молиме посетете ја нашата продавница за Други ГОЛЕМИ зделки и Објекти! !
. Имаме доволно искуство за да ви помогне да добиете гитара безбедно. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне мојот објект. Посветени на обезбедување на квалитет на производите според најновите модни трендови, нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најновите стилови на професионални гитари по конкурентни цени. Она што е уште поважно , ние n гаранција дека сите наши вработен добиле строги обука и имаат одлична техника на гитара изработка и добар apperception на музика да се направи најдобро гитара.
Ние сме многу професионални и внимателни за пакување за да се задржи на предмети безбедно за време на превозот. Но тоа е потребно, или прилагодено ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на гитара. Нашите производи се издржливи и удобно да се игра, наоѓајќи се на прецизни музички скала, убава тон, уникатен изглед и силно изразена сила.

R

Додатоци на производи