.

.

24 Компјутери Мешавина Боја Celluloid Гитара Зема Plectrums Plectra 0.46 мм,0.71 mm.0.81 мм,0.96 mm.1.2 mm,1.5 mm, изберете

24 Компјутери Мешавина Боја Celluloid Гитара Зема Plectrums Plectra 0.46 мм,0.71 mm.0.81 мм,0.96 mm.1.2 mm,1.5

DEN 467.04
Од стока

100% нов висок квалитет и тестирање е во ред Објект 100% како на сликата прикажани Бои : Мешани барем за повеќе од 3 бои, Материјали : Celluloid Изберете Дебелина : 0.46 мм,0.71 мм,0.81 мм,0.96 мм,1.2 mm,1.5 mm Изберете големина (W X H) : Прибл.26mm X 30мм Пакетот Вклучува : 24 x Гитара зема 100pcs Висок Квалитет на Тенки 0.71 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Plectrums + 1 Пластична Зема Кутија Случај Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /многу
парчиња / многу
100pcs Висок Квалитет на Тенки 0.81 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Plectrums + 1 Пластична Зема Кутија Случај Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /многу
парчиња / многу
100pcs Висок Квалитет на Тенки 0.96 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Plectrums + 1 Пластична Зема Кутија Случај Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /многу
парчиња / многу
100pcs Висок Квалитет на Тенки 1.20 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Plectrums + 1 Пластична Зема Кутија Случај Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /многу
парчиња / многу
100pcs Тенка 1.50 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Plectrums + 1 Пластична Зема Кутија Случај Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /многу
парчиња / многу
100pcs Висок Квалитет на Тенки 0.58 мм-1.20 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Plectrums + 1 Пластична Зема Кутија Случај Бесплатен Превозот САД$ 8.90 /многу
парчиња / многу
100pcs/многу Висок Квалитет на Тенки 0.46 mm/ 0.71 mm/0.81 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена US$ 6.90 /многу
парчиња / многу
20pcs/многу Висок Квалитет на Тенки 0.46 mm/ 0.71 mm/0.81 mm Акустична Електрична Гитара Зема делови Бесплатен Превозот трговија на Големо Цена US$ 2.80 /многу
парчиња / многу
Она што начини на плаќање можам да ги користам ?
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
За Превозот 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ 2. Нарачки ќе бидат обработени во рамките на 24-60 часа на исплата потврди, вообичаено. 3. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона и викенди. 4. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. EMSза 5-10 работни дена. DHLза 4-7 дена Кина Пост/Хонг Конг Постза 15-50 работни дена За Политика на Враќање 1) ве Молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по користи или како резултат на оштетувања од вода. 2) Постапката за враќање на стоката како што е следново Step1) Контакт Преку Alibaba.com's центарот,или пратете ни е-маил Step2) испратете ни слика на неисправни стока, и исто така како многу детали како е можно за проблемот што го имаат Step3) се Врати на објект за согласи на размена или наплата. 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. За Повратни информации задоволството на клиентите е Нашата цел ! 1) Како можам да ја напуштат повратни информации за продавачот ? 2)ве Молиме да ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. 3) ве Молиме слободно да се contacu нас Ако Има било какви проблеми за бизнис, ние ќе направиме се најдобро за вас ,ви благодарам. Answer : ___________________________ Note : *ве Молиме љубезно ве молиме да се разбере дека можеби БОЈАТА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било какви други причини ви Благодариме

Број На Модел На:
Гитара Реди Ѓердан Pendant
Бренд Име:
QHX
Тип:
Избере
is_customized:
Yes
Тежина:
0.5 g/парче
боја:
микс боја
Изберете Материјали:
Celluloid
изберете големина на:
Прибл.26mm X 30мм
Изберете Дебелина:
0.46 мм,0.71 мм,0.81 мм,0.96 мм,1.2 mm,1.5 м
R

Додатоци на производи