.

.

Нова 2 парчиња виолина fingerboard орев ,јавор Дрво Висок Квалитет

Нова 2 парчиња виолина fingerboard орев ,јавор Дрво Висок Квалитет

DEN 912.00
Од стока


Живописни карактеристика
Ние n направи сите стил на потпиша гитара за било bandsman и гитара продавачот . Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент.
Големината Референца димензија
Должина : 270mm
Топ ширина : 24mm
Ширината на дното : 42mm
2)Високо technic работа и голема материјал.
Тоа обично трае околу 5-8 дена за EMS да ја испорача предмети.
Ние сме многу професионални и внимателни за пакување за да се задржи на предмети безбедно за време на превозот.Она што вие само треба да направите е да ни даде вашата скицата или опишување на гитара сакате ,inude дрво и приклучоци и сл. Превозот стапки ќе биде врз основа на комбинирана тежина на предмети и вашата локација.
Ние сме среќни да се комбинираат превозот на предмети платени за со една плата.
3) Тие се убави и тие се силни и издржливи. Тие се оние што некои од вас момци се бараат, но тие се со добар и ДОБРО вреди да се пари да го плати. Нашите најживописните карактеристика е тоа што не само ние n направи сите стилот на гитара ќе n најде сега, но исто така и ние n направи посебен гитара само за да ги задоволат вашите потреби. Вториот вклучува како врата-до-врата испорака, и финансиски услуги.
Пакување :
Нашиот објект се дојде со пена кутија, лесно да се носат и безбедност доволно за објектот
ЦАРИНСКАТА ОСЛОБОДУВАЊЕ
Ние ќе брод објект како подарок и пријавени вредноста на стоката е ниска ДОЛАРИ. Има целосна опрема, објекти и производни техники, ние се применуваат напредни процеси, машини и супериорен тестирање пристапи.
Се надеваме дека нашите професионални музички инструменти може да ви донесе повеќе бизнис според нашето искуство. Можеби ќе треба да плаќаат малку или без плаќање на царина. Тогаш вие може да го добиете предмети по сослушувањето тропне на вашата врата. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне мојот објект.
**се чувствуваат слободни да ме ако имате било какви прашања**
Ви благодариме и среќно наддавање
Ве молиме посетете ја нашата продавница за Други ГОЛЕМИ зделки и Објекти! !
. Нашите производи се издржливи и удобно да се игра, наоѓајќи се на прецизни музички скала, убава тон, уникатен изглед и силно изразена сила.
Ние генерално се користат ЕМС за пратки поради намалување на трошоците и подобра услуга.
Строги материјал изборот и производство
Ние имаме многу строги стандард за да го одберете дрво .
Нашите Музички Инструмент Co.
Проверете го мојот други предмети! Фитинг сетови, стрингови, колофон, го вклучува, парична казна приемници, делови, додатоци и многу повеќе ! Ако ви е потребен , контактирајте ме.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за бизнис дискусии. Парична казна radian и различни concavity ( за E, A, D, G стрингови). Ние ги користиме на меѓународно ниво напредни тон приемници и увезени тон калибрација на инструменти за прилагодување и тестирање на ѕвонење, со цел да се обезбеди квалитет во согласност со стандардите на Кина Музички Инструмент на Надзор и Инспекција Центар. Она што е уште поважно , ние n гаранција дека сите наши вработен добиле строги обука и имаат одлична техника на гитара изработка и добар apperception на музика да се направи најдобро гитара. Се користи за правење на одлични за Професионална одделение виолони. Сите наши производи се во согласност со меѓународно напредни стандарди.
По Продажба На Услуги На Клиентите
Нашата 100% задоволство гаранција ви овозможува да се купи со доверба!
Објектите се НАПРАВЕНИ ВО КИНА. имаме воспоставено пријателски тргување кооперативни односи со клиенти од повеќе од 30 земји и региони во Америка, Европа и Азија
Ние сметаме како еден од најдобрите гитара производители во Кина; не само поради особениот производите, услугите на SSMII ние сме способни за обезбедување на вас со.
Карактеристики :
1) Нови одлични уредни црна абонос Виолина fingerboard полна големина 4/4 мазната површина, без pinhole, голема густина, парична Казна изработка.

R

Додатоци на производи