.

.

10pcs/многу PB-N1266 Професионални DIY Алуминиум Метал ГИТАРА ЕФЕКТ на ВОЗИЛОТО КУТИЈА, 120(L)X66(W)X39(H)mm Бесплатен Превозот

10pcs/многу PB-N1266 Професионални DIY Алуминиум Метал ГИТАРА ЕФЕКТ на ВОЗИЛОТО КУТИЈА, 120(L)X66(W)X39(H)mm

DEN 3835.20
Од стока


Бренд : Protaitone
Број на модел : PB-N1266
Материјал за Квалитет : AD72
Димензија : 120(L) X66(W) X39(H)mm
Weidht : 200g

R

Додатоци на производи