.

.

10 компјутери PB-N1512 Професионални DIY Алуминиум Метал ГИТАРА ЕФЕКТ на ВОЗИЛОТО КУТИЈА, 145 (L) x120 (W) x39 (H) mm

10 компјутери PB-N1512 Професионални DIY Алуминиум Метал ГИТАРА ЕФЕКТ на ВОЗИЛОТО КУТИЈА, 145 (L) x120 (W)

DEN 11990.40
Од стока


Бренд : Protaitone
Број на модел : PB-N1512
Материјал за Квалитет : AD72
Димензија : 145(L) X120(W) X39(H)mm
Weidht : 310g

R

Додатоци на производи