.

.

10pcs/многу PB-N1291 DIY Алуминиум Метал ГИТАРА ЕФЕКТ на ВОЗИЛОТО КУТИЈА Професионални, 120(L)X91(W)X39(H)mm Бесплатен Превозот

10pcs/многу PB-N1291 DIY Алуминиум Метал ГИТАРА ЕФЕКТ на ВОЗИЛОТО КУТИЈА Професионални, 120(L)X91(W)X39(H)mm

DEN 4296.00
Од стока


Бренд : Protaitone
Број на модел : PB-N1291
Материјал за Квалитет : AD72
Димензија : 120(L) X91(W) X39(H)mm
Weidht : 310g

R

Додатоци на производи