.

.

Акустична гитара звучна дупка пикап за (94-105mm) дијаметар звучна дупка (Црна боја)

Акустична гитара звучна дупка пикап за (94-105mm) дијаметар звучна дупка (Црна боја)

DEN 780.96
Од стока


Прирачник за корисникот & Спецификација
*Индивидуални string биланс на вредноста завртки.
*Одлично бас и во средината на опсегот одговор и 60-циклус потпевнувам намалување.
*На располагање 3 11/16" и 4 1/8" (94-105mm) дијаметар звучна дупка.
*Лесно instanllation и отстранување.
*Рака крајот-pin џек.
*Шок-апсорбирање на пена линии во внатрешноста рабовите од двете монтажа голема заграда.
*Боја : Црна
**За Плаќање :
Ние ги поддржува следниве методи на плаќање.Сите исплати на Ali Express се обработуваат преку Alipay.
1) Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
2) Ако не може да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно
**За испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO адреси )
2. Ние гарантираме за да брод стоки во 3-7 дена по плаќање верификација зависи од инвентарот и именувани превозот метод.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучување на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5.Време На Испорака :
Повеќето ЕУ и САД земји пристигне 20-35 дена од Воздухопловната додека некои земји ќе потрае повеќе дена(до 60 дена). Јас f цел не пристигне во 75days(Бразил 90days),ние ќе рефундирање на дека без спор.
Ве молиме контактирајте со нас прв i/o отворен спор impetuously Ако цел не пристигнат на време.
Можете да платите за изразат испорака од страна на EMS/DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от и сл.
**За Пакување & Пакување :
Пакување големина и испорака тежина објавени на секоја ставка е приближна и може да има мали разлики цел со цел,Ние нема да ги прифатат спор од пакување големина и тежина прашања.
**Враќање & Наплата :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 35 дена да се вратат од денот на производот е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот PO#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
**За Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
**За Повратни Информации :
Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга ,Љубезно ве Молиме слободно контактирајте со нас веднаш, пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!
РИМА НИ Услуги на Клиентите Тим
Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме да го додадете во вашите Омилени Продавници.

R

Додатоци на производи