.

.

5 компјутери Виолончело Fingerboard Виолончело Делови Ebnoy дрво Нови Yinfente 3/4 4/4 Нови

5 компјутери Виолончело Fingerboard Виолончело Делови Ebnoy дрво Нови Yinfente 3/4 4/4 Нови

DEN 4272.00
Од стока

Но тоа е потребно, или прилагодено ќе се отвори пакетот и ревалоризираат на гитара.
Проверете го мојот други предмети! Фитинг сетови, стрингови, колофон, го вклучува, парична казна приемници, делови, додатоци и многу повеќе ! Ако ви е потребен , контактирајте ме.Она што вие само треба да направите е да ни даде вашата скицата или опишување на гитара сакате ,inude дрво и приклучоци и сл.
Во редок пример на неисправни објектот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво и ајде да дознаам добар начин да се реши тоа.
Тоа обично трае околу 5-8 дена за EMS да ја испорача предмети. Вториот вклучува како врата-до-врата испорака, и финансиски услуги. Ние ги користиме на меѓународно ниво напредни тон приемници и увезени тон калибрација на инструменти за прилагодување и тестирање на ѕвонење, со цел да се обезбеди квалитет во согласност со стандардите на Кина Музички Инструмент на Надзор и Инспекција Центар.Со нашите superexcellent handcrt техника ние сакаме да се осигура дека секој гитара направивме има убав резонанца и да се одржи unpled. Ние сме искрено очекувам да се соработува со вас.
Ние генерално се користат ЕМС за пратки поради намалување на трошоците и подобра услуга. Тогаш вие може да го добиете предмети по сослушувањето тропне на вашата врата.
Превозот
Тоа normlly нè 1-7 дена да се добие предмети што ги плаќаат подготвени за превозот откако вашата уплата е потврдена .
**се чувствуваат слободни да ме ако имате било какви прашања**
Ви благодариме и среќно наддавање
Ве молиме посетете ја нашата продавница за Други ГОЛЕМИ зделки и Објекти! !
.
Забелешка : сите спецификации на објектот)
Посебните барања
* Ние може да обезбеди ОЕМ обработка, се прилагодите на музички инструменти според да барањата на клиентите. Превозот стапки ќе биде врз основа на комбинирана тежина на предмети и вашата локација.
Ние ги извршуваат нашите бизнис филозофија на "потенцира квалитетот на производот, бизнис репутација и бизнис услуги и менаџмент". Нашите производи се издржливи и удобно да се игра, наоѓајќи се на прецизни музички скала, убава тон, уникатен изглед и силно изразена сила. Она што е уште поважно , ние n гаранција дека сите наши вработен добиле строги обука и имаат одлична техника на гитара изработка и добар apperception на музика да се направи најдобро гитара. Јас го обезбеди мојот најдобар предмети и услуги за мојот клиент.
Се надеваме дека нашите професионални музички инструменти може да ви донесе повеќе бизнис според нашето искуство.
По Продажба На Услуги На Клиентите
Нашата 100% задоволство гаранција ви овозможува да се купи со доверба!
Објектите се НАПРАВЕНИ ВО КИНА. Посветени на обезбедување на квалитет на производите според најновите модни трендови, нашата цел е да им обезбедиме на нашите клиенти со најновите стилови на професионални гитари по конкурентни цени.
Строги материјал изборот и производство
Ние имаме многу строги стандард за да го одберете дрво .
Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за бизнис дискусии. Јас гарантирам дека ќе ви се допадне мојот објект. Имаме доволно искуство за да ви помогне да добиете гитара безбедно. Сите наши производи се во согласност со меѓународно напредни стандарди.
Карактеристики :
1) Виолончело Fingerboard Виолончело Делови Ebnoy дрво Нови 2 парчиња Yinfente
2)Високо technic работа и голема материјал. Тие се оние што некои од вас момци се бараат, но тие се со добар и ДОБРО вреди да се пари да го плати. Можеби ќе треба да плаќаат малку или без плаќање на царина.
Пакување :
Нашиот објект се дојде со пена кутија, лесно да се носат и безбедност доволно за објектот
ЦАРИНСКАТА ОСЛОБОДУВАЊЕ
Ние ќе брод објект како подарок и пријавени вредноста на стоката е ниска ДОЛАРИ.
3) Тие се убави и тие се силни и издржливи.

R

Додатоци на производи