.

.

40pcs 30cm 26 AWG 2.54 mm 1p-1p Женски Машки Мулти-цел Мозок Dupont Жица Скокач Кабел За Arduino

40pcs 30cm 26 AWG 2.54 mm 1p-1p Женски Машки Мулти-цел Мозок Dupont Жица Скокач Кабел За Arduino

DEN 201.00
DEN 211.20
-5 %
Од стока


Бесплатен Превозот Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ( Не мора следење на број,нормално трае 15-60 дена Внимание : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" следење на број е untracked(невалиден),тоа само може да се покаже дека имавме испраќаат на пакет од кој ден,а потоа тоа немам никакви информации. ако ви требаат повеќе следење информации. ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или други превозот методи. 5 бои женски tomale 2.54 mm Dupont Боја Скокач Кабел За Arduino DIY Одбор Име на Производ : Dupont wire кабел 1p-1p Материјал : Пластични, Електронски Дел Пол : женски за машки (Двата краја се 1-P) Должина : 30cm Pin теренот : 2.54 mm Боја : Црвена, жолта, црна, сина, зелена Пакет Содржина : Количина : 5 (боја) x8 (секоја боја 8 компјутери) = 40 Компјутери Ако ви треба други бои или должина(други lenght можеби мојата продавница се) треба да се ustomized,на минимална количина 2000pcs, ве молиме пратете ми порака! # 26 AWG оваа кабли може да се користат на компјутер матична плоча PCB проектот, Итн.
Објектот како на следниве слики :
Превозот : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. Повеќето наредби брод во рок од 3-4 работни дена по уплатата примена (освен Одмор и сабота / недела). Се враќа и повратни информации : Ние обезбеди замена или рефундирање за неисправни производи во рок од 14 дена од имаш објект. Ние го цениме вашиот позитивни повратни информации, ве Молиме оставете ни позитивни повратни информации со сите 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ако сте задоволни со производи и услуги. Ако не се задоволни со објектот, ве Молиме контактирајте со нас во прв пат, ние ќе ви одговори во рок од 1-2 дена, а јас ќе дадам се од себе да го реши проблемот, да се направи сте задоволни Контакт : Било какви прашања,слободно обратете ни Порака! Ние ќе ви одговори што е можно поскоро! Многу ви благодариме за вашето разбирање. Време на испорака ве молиме прочитајте ги следниве : Земја/Регион Превозот време Совети УСА/Германија Обично 10-32 работни дена Канада/шпанија Обично 12-45 работни дена Австралија Обично 10-30 дена Италија Обично 20-50 работни дена Европа(освен Италија) Обично 10-45 работни дена Израел Обично 12-45 работни дена Бразил/Русија Обично 21-58 работни дена во други области Обично 15-50 работни дена

R

Додатоци на производи