.

.

ДОН О Моќ Проширување Кабелот Австралија Кинески C5 Cloverleaf Напојување Доведе Кабелот од 1,5 m 5ft За Лаптоп Лаптоп AC Адаптери

ДОН О Моќ Проширување Кабелот Австралија Кинески C5 Cloverleaf Напојување Доведе Кабелот од 1,5 m 5ft За Лаптоп

DEN 31.68
Од стока


Известување
Сите наши производи се внимателно одбрани и тие се исти како на сликата која ќе ја видите на нашата продавница. Ние веќе нека производ во боја имаат тенденција да вистинската колку што е можно, меѓутоа, бидејќи на мониторот боја грешка има повеќе или помалку, има малку различни. Но дефинитивно производот форма е исто како слика.
Објектот Карактеристики : 100% сосема нов power кабел кабелот мала тежина и компактен дизајн Диригент материјал : бакар Изолација материјал : ПВЦ Кабел должина : околу 150 cm Тежина : околу 141g Максимална излезна моќност : 200 W
Пакетот Вклучува : 1 x CN plug C5 моќ кабел за кабелот
Answer : ___________________________ Note :
Препорачувам да се користи во подолу 200 W моќ производи , како што се ac адаптери, лаптоп, КОМПЈУТЕР компјутер !
Ние сме глобален интернет трговија на големо компанија која испорачува производи директно на потрошувачите ширум светот. Основана во 2010 година,Што е понуден клиенти удобен начин да се продавница за широк избор на производи по атрактивни цени преку интернет веб-сајтови. Самите фабрика и некои нашите соработка фабрики бидете сигурни дека можеме да понудиме добар OEM/ODM услуга за нашите клиенти кои сакаат прилагодено производи со себе дизајн или бренд.
а. Важно давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие полначи се на купувачот одговорност.
б. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
в. Ве молиме потврдете го детални информации за достава на фактурата. Како колку цената што треба да се напише на испорака фактура, тогаш колку транспортни задолжен ние треба да се напише на фактурата. Како да се опише на стоката итн.
г. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака)друштво или кога ќе ги собереш на објектот до.
e. Ве молиме оставете ни го вашето EORI / ДДВ / RFC број ако имате кога ќе избор Изразат начин, тоа побарано од страна на превозот на компанијата .
а. Нормално сите нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 работни дена од денот на исплата или датумот на e Check се брише.Ние ќе ве информираме преку твојот регистрирани e-mail по вашата нарачка е испратена надвор од нашиот магацин.
б. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса на вашата исплата е актуелна.Телефонски Број се препорачува за повеќе точна испорака.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
в. Кина пост воздух mail време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20-50 работни дена.
г. Експрес испорака времето зависи дестинација и други фактори; тоа може да трае до 3-15 работни дена.
а. Во моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro8000. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
б. Ако сакате да се плати за цел со другите плаќање ве молиме слободно контактирајте со нас!
Позитивни повратни информации ќе бидат оставени откако ќе се потврди на редот! И ви благодарам за вашите позитивни коментари и повратни информации. Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред и постојано подобрување на нашите услуги. Како што се, ние исто така се обидуваме се потрудиме да се избегне било неутрален или негативен фидбек предизвикани од било невнимание или недоразбирање.Ние вистинска надеж,како купувачот очекување е поинаков,кога ќе се незадоволни со било производ или во нашата служба можете да прво да ги споделите со нас и да ни даде разумен рок да го реши проблемот за вас со нашата искреност и професионален однос.

Примена:
компјутер
Машки Крајот Тип:
AS
Женски Крајот Тип:
IEC
Број На Модел На:
C5 за да ДОН plug моќ кабел за кабелот
is_customized:
Yes
Тип:
AC Кабелот за Напојување
Карактеристики:
моќ кабел за кабелот
Приклучок Тип:
CN
SKU:
apc0018001
R

Додатоци на производи